Dominika Fiłonowicz

DOMINIKA FIŁONOWICZ
Dyplomowany instruktor tańca. Z tańcem związana od dziecka. Absolwentka 2- letniego Instruktorskiego Kursu Instruktorskiego o specjalizacji taniec nowoczesny w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury. Początkowo rozwijała swoje umiejętności w kierunku street dance (głównie hip- hop) ucząc się od polskich i zagranicznych tancerzy m.in. Agi Co Jest, Pitzo, Jamie Luke, Sheva, Bboy Kostek. 4 lata temu jej zainteresowania skierowały się w kierunku tańca współczesnego i teatru tańca. Wiedzę i umiejętności w tym zakresie zdobywała na regularnych zajęciach oraz licznych warsztatach. Uczestniczka Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego. Szkoliła się m.in. u Iwony Olszowskiej, Anny Krysiak, Jacka Owczarka, Macieja Kuzmińskiego, Anny Piotrowskiej.

Jest otwarta na różne techniki taneczne. Z każdych zajęć i warsztatów czerpie nowe inspiracje i tak też stara się prowadzić swoje zajęcia, aby każdy uczestnik znalazł w nich coś dla siebie.

Od kilku lat pracuje z dziećmi zarażając je pasją do tańca. Dba o to, aby zajęcia oprócz dawki nowych umiejętności tanecznych dawały małym tancerzom, także mnóstwo radości.

W ST Feniks prowadzi Yogę.