Poniedziałek

SALA I



18:20 - 19:20
SALSA KUBAŃSKA
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 2 lat)
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bajko
19:25 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Grzesiek i Ewelina
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bajko

SALA II



18:20 - 19:20
REZERWACJA SALI
19:25 - 20:30
TANIEC ORIENTALNY
Choreografia
Grupa Otwarta
20:30 - 21:30
HIGH HEELS
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzi : Ola

SALA III


17:30 - 18:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP/STRECHING
Grupa Otwarta
Prowadzi : Agnieszka
18:30 - 19:30
TANIEC UŻYTKOWY
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzą: Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy
19:30 - 20:30
TANIEC UŻYTKOWY
Nowa Grupa!
Start: 7.02.2024
Prowadzą : Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy
20:30 - 21:30
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Nowa Grupa!
Start: 4.03.2024
Prowadzą: Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy

Wtorek

SALA I



18:20 - 19:20
TECHNIKA RUCHU W BACHACIE
Wszystkie poziomy tańca
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bober
19:25 - 20:25
BACHATA
Poziom P4 - osoby uczęszczające na zajęcia od 6 do 9 miesięcy.
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bober
20:30 - 21:30
BACHATA
Nowa Grupa!
START: 13.02.2024

SALA II



18:20 - 19:20
JOGA
Grupa Otwarta
19:25 - 20:25
SALSATION
Nowa grupa!
START: 6.02.2024
Prowadzi: Magda
20:30 - 21:30
BACHATA LADY STYLING
Nowa Grupa!
START: 9.01.2023
Prowadzi: Karolina

SALA III


17:30 - 18:30
TANIEC TOWARZYSKI
Poziom Z(osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 1 roku)
Prowadzi: Kuba i Martyna
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki
18:30 - 19:30
LATINO SOLO
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Prowadzi: Kuba
19:30 - 20:30
ZUMBA
Grupa Otwarta!
Prowadzi : Monika
20:30 - 21:30
LATINO SOLO
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 1 roku)
Prowadzi: Kuba
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki

Środa

SALA I


17:20 - 18:20
SALSA MEN SOLO
Grupa Otwarta
Prowadzi : Maks
18:20 - 19:20
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P4 - osoby uczęszczające na zajęcia 6 do 9 miesięcy
Prowadzi: Maks i Ewelina
19:25 - 20:25
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P1 - osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy
Prowadzi: Maks i Ewelina
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Nowa Grupa!
START: 6.03.2024
Prowadzą: Maks i Ewelina

SALA II

08:20 - 09:20
TRENING FUNKCJONALNY
Grupa Otwarta
Prowadzi: Kuba
17:20 - 18:20
TANIEC ORIENTALNY
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
18:20 - 19:20
TANIEC ORIENTALNY
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
19:25 - 20:25
BACHATA W PARACH
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzą: Daniel i Weronika
20:30 - 21:30
BACHATA W PARACH
Nowa Grupa!
START: 10.01.2024
Prowadzą: Daniel i Weronika

SALA III

16:30 - 17:30
JAZZ
Nowa Grupa!
Start: 21.02.2024
Prowadzi: Agnieszka
17:30 - 18:15
TANECZNY MIX (4-6 lat)
Grupa Otwarta
Prowadzi: Martyna
18:30 - 19:30
TANIEC UŻYTKOWY
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzą: Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy
19:30 - 20:30
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Nowa Grupa!
Start: 4.03.2024
Prowadzą: Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy
20:30 - 21:30
TANIEC UŻYTKOWY
Grupa P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6miesięcy)
Prowadzą: Kuba i Sylwia
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy

Czwartek

SALA I

09:15 - 10:15
SALSATION
Grupa Otwarta od podstaw
START: 8.02.2024
Prowadzi: Angelika
17:20 - 18:20
SALSA LADIES SOLO
Grupa zaawansowana OPEN
Prowadzi : Ewelina Bober
18:20 - 19:20
SALSA LADIES SOLO
Grupa początkująca OPEN
Prowadzi : Ewelina Bober
19:25 - 20:25
BACHATA
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 2 lat)
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bober
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz. 20:30.
Prowadzą: Grzesiek i Ewelina Bober

SALA II


17:20 - 18:20
JOGA
Nowa Grupa!
Start: 8.02.2024
Prowadzi: Marta
18:20 - 19:20
HIP-HOP (7-10lat)
Nowa Grupa!
Start: 7.03.2024
Prowadzi: Edyta
19:25 - 20:25
20:30 - 21:30
HIGH HEELS
Grupa Otwarta
Prowadzi: Ola

SALA III


17:30 - 18:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa zaawansowana (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 1 roku)
Prowadzi: Kuba i Martyna
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki
18:30 - 19:30
LATINO SOLO
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Prowadzi: Kuba
19:30 - 20:30
ZUMBA
Grupa Otwarta
Prowadzi : Magda
20:30 - 21:30
LATINO SOLO
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 1 roku)
Prowadzi: Kuba
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki

Piątek

SALA I






SALA II


17:30 - 18:15
TANECZNY MIX (4-6 lat)
Grupa Otwarta
Prowadzi: Martyna



SALA III



18:00 - 19:00
LATINO SOLO
Nowa Grupa!
Start: 9.02.2024
Prowadzi: Kuba
19:00 - 20:00
KURS TAŃCA DLA SINGLI
Grupa otwarta
Prowadzi: Kuba i Sylwia

Sobota

SALA I

09:20 - 10:20
BALET (4-6 lat)
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
Prowadzi: Patrycja Magusiewicz
10:30 - 11:30
BALET (7-9 lat)
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
Prowadzi: Patrycja Magusiewicz



SALA II

09:20 - 10:20
BALET (4 - 6lat)
Grupa kontynuacyjna
Prowadzi: Maria Piekarska
10:30 - 11:30
BALET (7 - 9 lat)
Grupa kontynuacyjna
Prowadzi: Maria Piekarska
11:40 - 12:40
JAZZ (11 - 14 lat)
Grupa P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzi: Agnieszka

17:00 - 18:00
WEST COAST SWING
NOWOŚĆ!
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!!!
Prowadzą: Kuba i Martyna

SALA III

08:20 - 09:20
TRENING FUNKCJONALNY
Grupa Otwarta
Prowadzi: Kuba
09:20 - 10:20
RYTMODANCE (2,5 - 3,5 lat)
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
Prowadzi: Julia Mularczyk
10:30 - 11:30
RYTMODANCE (4 - 5,5 lat)
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
Prowadzi: Julia Mularczyk
11:40 - 12:40
LATINODANCE (6 - 8 lat)
Nowa Grupa!
START: 10.02.2024
Prowadzi: Julia Mularczyk
18:00 - 19:00
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Grupa Podstawowa
Zajęcia będą odbywać się w soboty i niedziele
Prowadzi: Kuba i Sylwia

Niedziela

SALA I



16:45 - 17:45
BACHATA WEEKENDOWA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
Prowadzą: Kamila i Piotrek
18:00 - 19:00
BACHATA WEEKENDOWA
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Prowadzą: Kamila i Piotrek

SALA II






SALA III





18:00 - 19:00
KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Grupa Podstawowa
Zajęcia będą odbywać się w soboty i niedziele
Prowadzi: Kuba i Sylwia