KURS TAŃCA BRZUCHA NA DZIEŃ KOBIET!

KURS TAŃCA BRZUCHA NA DZIEŃ KOBIET! | FENIKS # Szkoła tańca Białystok, kursy nauka tańca w Białymstoku, salsa, taniec towarzyski, taniec brzucha, latino solo

Drodzy Panowie, jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla swojej ukochanej z okazji Dnia Kobiet to kurs najbardziej kobiecego tańca świata będzie idealny!
A może sama myślałaś od dawna o kobiecym tańcu, ale do tej pory nie było okazji? Zrób sobie prezent na dzień kobiet i kup Karnet na Taniec Brzucha!

Taniec orientalny będzie dla Ciebie doświadczeniem własnego ciała, sposobem na wyrażenie Twojej osobowości. Pobudzi zmysłowość ruchów, dzięki którym możesz wyrazić swoją kobiecość, delikatność i elegancję. 

Piękno i siła tego tańca tkwi w umiejętności nawiązania kontaktu ze swoim ciałem, z poszczególnymi mięśniami. Tak zwane shimmy (wibracje) działają rozluźniająco, dzięki czemu będziesz pełna energii i pozytywnych emocji.

Na zajęciach:
1. Poznajesz swoje ciało – zestaw podstawowych ćwiczeń izolacyjnych. 
2. Najważniejsze figury w tańcu orientalnym. 
3. Połączysz figury w proste kombinacje, pracując nad płynnością ruchu. 

Zajęcia w naszym studiu w każdy poniedziałek o godzinie 19.30, poprowadzi doświadczona tancerka i instruktorka Katarzyna Duda- Charko "Farya". 

Karnet na miesiąc marzec (3 zajęcia) to koszt 55zł.
UWAGA! 4 pierwsze osoby, które zakupią karnet otrzymają Pas z monetkami do tańca GRATIS!

Zapisy i wpłaty w recepcji Studia Tańca Feniks od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00- 20.30 oraz w soboty od 9.00 do 13.00

Więcej informacji pod numerem:
793 366 066
data publikacji: 2018-02-19