wyszukaj


Formy tańca solo

 • Zumba

  Zumba BiałystokZumba - jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

  więcej

 • Latino Solo

  latino solo BiałystokZadbaj o swoją kondycję tańcząc w rytm latynoskiej muzyki. Niebanalne choreografie i niepowtarzalna atmosfera gwarantują niezapomniane taneczne przeżycia. Specjalnie przygotowane układy, zawierające elementy salsy, samby...

  więcej

 • Taniec brzucha

  Taniec brzucha BiałystokJest najbardziej kobiecym, zmysłowym, tajemniczym tańcem na świecie. Uczy miękkości ruchów, kokieterii jak również samoakceptacji i pewności siebie. Kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie kręgosłupa i miednicy

  więcej

 • Bodymovement

  Bodymovement - zajęcia solo skierowane do wszystkich, niezależnie od płci i stażu tanecznego !
  Polegają na połączeniu salsowych sekwencji kroków (footwork z elementami stylingu) z ćwiczeniami poszczególnych partii ciała (izolacje)

  więcej

 • Cuban Men`s & Ladies` Styling

  Cuban Men`s & Ladies Styling - Zajęcia skierowane tylko dla pań i panów.
  Będziemy pracować nad doskonaleniem kubańskiego ruchu w salsie.

  więcej

 • Salsation

  Nazwa "salsation" to połączenie słów "salsa" i "sensation". Słowo "salsa" zostało użyte tu nie tylko jako styl tańca wywodzący się z Ameryki Łacińskiej, ale przede wszystkim jako sos (z języka hiszpańskiego salsa = sos), czyli mieszanka wielu stylów, rytmów i kultur.

  więcej

 
loading